Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16
Розгорнути Згорнути

Циганков дав інтерв’ю La Gazzetta dello Sport. Про Жирону, війну в Україні та матч проти Італії

Хоче разом зі збірною подарувати країні привід для радості
19 листопада 2023р. 16:29
Циганков дав інтерв’ю La Gazzetta dello Sport. Про Жирону, війну в Україні та матч проти Італії

«Якщо в Італії є причина боятися, то це форма українського дуету Жирони». Так La Gazzetta dello Sport анонсувала своє інтерв’ю з Віктором Циганковим.

Вінгер розповів про вражаючий виступ своєї команди в чемпіонаті Іспанії. І, звісно, пообіцяв, що збірна України зробить все, щоб потрапити на чемпіонат Європи.

Чому ви обрали Жирону, як ви туди потрапили?

Мій агент багато розповідав мені про цю команду, багато хороших речей. Тож я почав дивитися їхні матчі. Мені сподобався їхній футбол. Я подумав, що він мені пасуватиме, тому і підписав контракт з ними. Я подумав, що буду тут щасливим. Так воно і сталося.

Ви здивовані результатами команди?

Я б збрехав, якби сказав, що очікував подібного. Це казка. І ми насолоджуємося кожним її днем, кожним матчем, кожним тренуванням. У нас чудова атмосфера, все добре. Але ми повинні залишатися зосередженими: сезон довгий, нам потрібно тримати цей рівень.

Чого може досягнути Жирона?

Не знаю. Насправді, ми думаємо тільки про кожен наступний матч. Зараз наші результати вражають, але сезон тільки розпочався. Дуже сподіваюся, що Жирона вдасться завершити його на високому рівні.

Як ви здалеку сприймаєте ситуацію в своїй країні?

Зі страхом, болем і тривогою. Кожен день ми прокидаємося – і відразу починаємо читати новини, дивимося відео, пишемо своїм близьким.

Кожен день такий само жахливий, як і попередній. Для нас, для наших людей, для нашої країни.

Ось такою є війна. Ми сподіваємося, що вона закінчиться якомога швидше. Тому що це катастрофа для нашого народу.

Яким ви бачите майбутнє?

Я не знаю. Минають місяці, але новини завжди ті ж самі, нічого не змінюється. Залишається тільки сподіватися, що війна закінчиться.

У понеділок в Німеччині ви зустрінетеся з Італією. Вирішальний матч.

Так, це остання гра групи. Ми розуміємо: для того, щоб поїхати на чемпіонат Європи, нам потрібно дещо зробити. Ми віддамо усіх себе, щоб здобути перемогу. Для нас, для нашої країни.

Зважаючи на ситуацію в Україні, вихід на Євро має велике значення. Це великий турнір – і ми хочемо зіграти на ньому. Наші люди вже довгий час страждають. Ми хочемо подарувати їм хоча б кілька щасливих моментів.

Минулого разу, коли Україна зустрічалася з Італією, ви поступилися.

Так, два місяці тому був дуже важкий матч. Італія грала вдома на Сан-Сіро, величезному стадіоні із 60 тисячами уболівальників. Ми зіткнулися з труднощами. Це стало для нас уроком.

Зараз наш останній шанс. Ми хочемо перемогти і потрапити на чемпіонат Європи.

Як ви вважаєте, Італія відчуває тиск через те, що пропустила два чемпіонати світу?

Так, збірна Італії відчуває більший тиск. Вони представляють країну, націю, що звикла виступати на великих турнірах. До того ж, ви чинний чемпіон.

Але ми також чудово знаємо, наскільки чемпіонат Європи є важливим для нашого народу. Ми хочемо зробити своїх людей щасливими, щоб їм було ким пишатися.

Адаптація Сергій Лук'яненко

Telegram-канал автора

Джерело: gazzetta.it Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця