Сьогодні 3

Тухель: « Пощастило, що ми не пропустили від « Шеффілда » у другому таймі »

« Челсі » вийшов в півфінал Кубка Англії
Томас Тухель / Фото: ВВС

Головний тренер « Челсі » Томас Тухель висловився про перемогу над « Шеффілдом » (2: 0) в чвертьфінальному матчі Кубка Англії. Слова фахівця призводить ВВС.

« Здорово, що ми вийшли в півфінал. Сьогоднішній матч був важким. Перший тайм ми провели добре і все контролювали, а в другій половині зустрічі втратили контроль над ситуацією. Очевидно, мої футболісти подусталі.

Лише на 14-й матч поспіль я помітив втому у футболістів « Челсі »: ми допускали багато дрібних помилок, не завжди встигали за суперником. Нам пощастило, що не пропустили в другому таймі.

Було дуже важливо пройти в Кубку Англії далі. Це була наша мета, і ми її досягли ».

Нагадаємо, після матчу з « Шеффілдом » « Челсі » повторив вражаючу « суху » серію 16-річної давності.