Вчора 3
Сьогодні 1
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

У керівництві Дніпра-1 розкритикували виступи команди у єврокубках

Почесний президент клубу Береза відверто назвав ганьбою літні результати
У керівництві Дніпра-1 розкритикували виступи команди у єврокубках
Фото - СК Дніпро-1

Почесний президент Дніпра-1 Юрій Береза розкритикував результати команди у трьох єврокубках цього сезону.

- Поговоримо про виступи «Дніпра-1» в єврокубках цього сезону, це - ганьба?

- Так, ганьба, яку «бійцюганам» ще прийдеться змити. Якщо вже вийшли грати, то треба гідно представляти український прапор, ідею, країну. Якби ми так воювали під Кремінною, як вони грали у футбол влітку, то що було б? Це основна претензія до хлопців у цьому сезоні.

Але як приклад показує, тим же складом, але з іншим мотиватором можна багато чого досягти. Значить, була погана мотивація, значить я не допрацював з призначенням минулого тренера, значить винний я. Це моя вина.

- Наприклад, готові ви пробачити ці невдачі в єврокубках, якщо «Дніпро-1» це компенсує виступами у чемпіонаті цього сезону?

- Так, це вже історія. Я вірю у хлопців, знаю і бачу їхній клас. На сьогодні, у нас в команді зірочки, які засяють в тому числі і у збірній України, якщо там буде чесна конкуренція, але є питання - як мінімум, ще 3-4 футболісти гідні представляти «Дніпро-1» у збірній України, чому вони не там?

Звичайно, рішення приймає головний тренер, але хотілося б, щоб керівництво збірної більше дивилося у бік перспективних гравців. Бо чим сильний «Дніпро-1»? Своїми парами гравців, той же Сваток-Сарапій, у півзахисті тріо Бабенко - Рубчинський - Піхальонок. Хочу, щоб придивилися у тому числі й до Філіппова.

Мені хотілося, щоб вони прославляли не тільки наш клуб, а й збірну Україну, бо вони можуть це робити. Знаючи інтелект Піхальонка, я не розумію чому він не в основі збірної? Найголовніше - не дати йому розчаруватися у збірній, він приходить, а йому шансу не дають.

У свій час за Довбика я так довго сперечався з керівництвом УАФ і з рештою його довикликали, але ж хлопець талановитий. Він ще навіть не досягнув найбільших висот, на які він здатний. Десь жалкую, що ми його втратили, але не відпустити я його не міг. Цей хлопець зробив дуже багато для команди та витягнув дуже багато важливих матчів.

Там «Пара нормальних» (мова про Олександра Кучера та Євгена Краснікова – прим.) казали, що вони щось зробили - так їх минулого сезону витягнув Довбик, його відчуття голу та інтелект Піхальонка.

Раніше захисник Дніпра-1 Едуард Сарапій висловився щодо сенсаційної поразки від Ворскли.

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино