Вчора 8
Сьогодні 26
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

У Кривбасі здивувалися різкій зміні позиції Шахтаря

Віцепрезидент криворіжців заявив, що на зустрічах клубів «гірники» ще нещодавно висловлювали протилежну думку
У Кривбасі здивувалися різкій зміні позиції Шахтаря
Фото - ФК Шахтар

Віцепрезидент Кривбасу Артем Гагарін заявив, що Шахтар напрочуд різко змінив позицію щодо перенесення матчів УПЛ.

– Артеме, Даріо Срна сказав, що Шахтар виступає ініціатором-противником переносів матчів УПЛ. Яка позиція Кривбасу з цього приводу?

– Стосовно переносів наша позиція із самого початку була і залишається незмінною, адже саме ми і були ініціатором відміни пункту 15 шостої статті чинного регламенту.  Щодо заяви Даріо, то ми були здивовані, враховуючи позицію Шахтаря на всіх засіданнях клубів УПЛ, де вони якраз підтримували переноси матчів і саме вони минулого року додали в регламент пункт про перенесення ігор без згоди іншої сторони. Більшість клубів цьогоріч підтримала пропозицію ФК Кривбас, проти були Шахтар, Динамо, Зоря та Олександрія, яка утрималась.

– Як думаєте, чому Шахтар змінив своє рішення?

– Я  не можу відповідати за Шахтар. Але Кривбасу дуже приємно, що Срна і ФК Шахтар зробили правильні висновки і дослухалися до більшості клубів. У всіх повинні бути рівні умови. Це є принципи фейр-плей.

Сподіваємося, що так само до всіх нас доєднаються Динамо, Зоря і Дніпро-1 у питанні з єдиним телепулом, і нарешті ми всі об’єднаємося і будемо разом розвивати і рятувати український футбол.

– Наскільки я зрозумів, рішення щодо відміни переносів матчів вже прийняте.

– Так. За нього проголосували два рази. Перший раз клуби підтримали редакцію Кривбасу, коли ми запропонували відміну переносів. А другий раз проголосували, коли були прийняті деякі зміни, пов’язані з Олімпійською збірною. Більшість клубів і вдруге підтримали відміну переносів і навіть зміну стадіонів.

Джерело: Sport-Express UA Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця