Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

У ЛНЗ підтвердили, що вважали вимоги Дулуба щодо зарплатні неадекватними

Білоруський фахівець зробив усе, щоб його «пішли» із клубу
У ЛНЗ підтвердили, що вважали вимоги Дулуба щодо зарплатні неадекватними
Олег Дулуб / Фото - ЛНЗ

Генеральний директор ЛНЗ Андрій Колісник підтвердив, що керівництво клубу не зійшлося з колишнім головним тренером команди Олегом Дулубом щодо зарплати.

Перш за все, Олег Анатолійович разом з командою виконали поставлене завдання - ЛНЗ закріпився в УПЛ у своєму першому сезоні. Ми вірили в компетенцію цього головного тренера і, як бачимо, не помилились з вибором в ситуації, коли треба було вгамувати стартовий мандраж команди на початку дебютного сезону в УПЛ. Олег Дулуб яскраво продемонстрував свій рівень і досягнув необхідного результату.

У Олега Анатолійовича закінчувався контракт після минулого сезону. Ми обговорювали умови нового контракту, але тренер висловив фінансові побажання, які ми просто не можемо виконати. Некоректно говорити про суми, тому що це конфіденційна інформація, але чесно кажучи, ми були шоковані від таких побажань. Думаю, що такий рівень зарплатні був би 2-3 серед тренерів УПЛ. Ми такого дозволити собі на даному етапі не можемо. Тому ми не змогли домовитись про нову угоду.

Раніше повідомлялося, що Дулуб вимагав збільшення зарплатні вчетверо.

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця