Вчора 14
Сьогодні 8
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

У Русі пояснили, навіщо клубу знадобився Шевчук

Ексфутболіст уперше працевлаштувався після того, як залишив Верес у 2023 році
У Русі пояснили, навіщо клубу знадобився Шевчук
Володимир Лапіцький / Фото - Рух Львів

Спортивний директор Руху Володимир Лапіцький озвучив цілі призначення В’ячеслава Шевчука на посаду генерального менеджера львів'ян. Слова високопосадовця пресслужба клубу.

У клубі всі дуже раді, що з нами працюватиме така відома футбольна постать як В’ячеслав Шевчук. Це людина, яка не потребує зайвого представлення – його знають як капітана збірної України, популярного та успішного футболіста, а згодом тренера та менеджера.

В’ячеслав Шевчук допомагатиме «Руху» розвиватись і принесе великий досвід у команду. Водночас і в нашому клубі він відкриє щось нове для себе і зможе прогресувати разом із «Рухом». Ми позитивно налаштовані на цю співпрацю, думаю, що і В’ячеслав Анатолійович також задоволений новим викликом.

Я знайомий з В’ячеславом Шевчуком давно і багато хто у клубі також підтримував з ним спілкування. Зараз ми вирішили попрацювати разом. Всі розуміють, що це буде цікавий та продуктивний процес, адже у В’ячеслава Шевчука багато досвіду та енергії, якими він ділитиметься з «Рухом». Крім того, його знайомства та коло інтересів дозволять нам співпрацювати з різними іноземними партнерами та клубами, наші тренери отримають додаткові можливості стажуватись за кордоном.

Важливим аспектом також є й погляд на комерційну складову, адже й тут ми покладаємо на В’ячеслава Шевчука великі надії. Він поділяє наші філософію та ідеї і готовий долучитись до їхньої реалізації. Водночас ми зробимо все від нас необхідне, аби В’ячеслав Шевчук почував себе частиною «жовто-чорної» родини.

Раніше про свої функції на новій посаді розповів сам Шевчук.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця