Вчора 3
Сьогодні 12
Завтра 14
Розгорнути Згорнути

У Шевченка з'явився одіозний конкурент за посаду президента УАФ

Раніше функціонер 4,5 років відсидів за звинуваченням у привласненні 103 тисячі доларів
03 грудня 2023р. 13:58
У Шевченка з'явився одіозний конкурент за посаду президента УАФ
Андрій Шевченко / Фото - PA

Глава Асоціації футболістів України Олег Печорний заявив про намір балотуватись на посаду президента УАФ. Раніше функціонер провів у в'язниці 4 роки та 7 місяців за звинуваченням у привласненні 103 тисячі доларів, які належали футболістам запорізького Металурга.

— В січні буде обрано нового голову УАФ. Що думаєте з приводу нинішньої ситуації в керівних футбольних органах?

— В українському футболі зараз патова ситуація - генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький залишається в СІЗО, президент УАФ Андрій Павелко теж і український футбол залишається, по факту, без управління. В країні йде війна, складна ситуація, але якщо члени виконкому вирішили проводити конгрес - нехай проводять. Деюре, до обрання нового голови УАФ, ним залишається Андрій Павелко - повноважень він не складав. Також, він залишається членом виконкому УЄФА

— Які у Вас стосунки з Андрієм Павелко?

— Я ніколи не був у команді Павелка і дуже часто його критикував. Мабуть, більше, ніж інші. Ніяких стосунків з Андрієм Павелко я не маю. З приводу обвинувачень - нехай це питання вирішують правоохоронні органи. Суд останньої інстанції встановлює є винною людина чи ні.

— 2014-15 роках Ви вже подавали свою кандидатуру на посаду голови УАФ. Можливо, цього разу теж спробуєте?

— Я в 2014 подавав свою кандидатуру, але у зв'язку з тим, що висунули кандидатуру Андрія Павелка і його підтримала влада - мене ніхто не підтримав. Я тоді тільки вийшов після репресій команди Віктора Януковича - втратив чотири роки життя. За виключенням цих чотирьох років, я працюю в футболі 24 роки. Члени громадської організації Асоціація футболістів України на загальних зборах, які відбулися 25 листопада, обрали мою кандидатуру для участі в виборах президента УАФ. Я подаю документи, щоб приймати участь в Конгресі. На початку грудня піде передвиборча кампанія. Знаю український футбол від А до Я. В мене є хороша команда, немає офшорних рахунків, броньованого авто, охоронців, живу в скромній квартирі. Допомагаю армії, волонтерю. З країни нікуди не виїжджав, хоча була серйозна травма ноги.

— Хто, наразі, є головним кандидатом на посаду президента УАФ, на Вашу думку?

— Зараз наш футбол знаходиться «на дні». Ще не оголошені кандидати, але, як ми розуміємо, що головним кандидатом є Андрій Шевченко. На мою думку, йому потрібно визначитися - він тренер, радник Офісу Президента чи функціонер? Робота функціонера є дуже серйозною.

Можливо, Андрія Миколайовича хочуть «запустити» в УАФ та привести «стару гвардію», яка ще працювала при Януковичові чи Порошенкові? При всій повазі до Андрія Миколайовича, як до легендарного футболіста, в нього немає команди.

До того ж, він являється резидентом Великобританії і може перебувати на території України лише 100 днів. Вибравши його головою УАФ, будь-який суд може скасувати це рішення. В будь-якому разі, я конкуруватиму з Андрієм Шевченком на виборах президента УАФ, якщо він подасть свою кандидатуру.

Раніше повідомлялося, що екс-тренер збірної України Андрій Шевченко може очолити Мілан.

Джерело: 1927.kiev.ua Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 3)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів