22:00
live
Змішані єдиноборства. Combate Global 23. Пряма трансляція
22:30
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. США - Китай

У «Вересі» оцінили свої фінансові умови нижче, ніж у клубів Першої ліги

Рівненський клуб намагається не бути збитковим
У «Вересі» оцінили свої фінансові умови нижче, ніж у клубів Першої ліги
Фото - НК Верес

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт прокоментував підготовку до нового сезону і результати літнього виходу на трансферний ринок.

Якщо відверто, то для мене результати спарингів ніколи не мали першорядного значення. Головне на цьому етапі – переглянути потенційних новачків, визначитися з тактичними схемами і підійти у бойовій готовності до офіційних протистоянь. Тому важливо не форсувати подій і обійтися без травм.

Що завадило зіграти краще? Передусім, слід уточнити, що перед початком підготовчого процесу «Верес» виявили бажання залишити відразу 10 футболістів і, погодьтеся, потрібен був час, аби їм знайти гідну заміну. По-друге, деяких виконавців пробували на інших позиціях, зокрема, Євгена Пасіча на фланзі захисту. Звичайно, далеко не все було гладко, так, як того би хотілося.

Нарешті, доволі неочікувано виникли проблеми із завершенням атак, хоча всіх нападників вдалося зберегти. Тішить хіба те, що в кожному спарингу «Верес» створював гольові моменти, а от реалізація кульгала. Ось чому докладаємо зусиль, аби до початку сезону виправити «приціл». Інакше буде непереливки.

Відверто, були деякі виконавці, з якими ми хотіли пролонгувати угоду, проте вони відмовилися, обравши інший шлях. Думаю, що банально переважив меркантильний фактор, адже за фінансовими умовами «Верес» поступається навіть кільком першоліговим командам. Що ж, це їхній вибір, побачимо чи зуміють вони проявити себе в нових клубах.

Знаєте, оскільки наші фінансові можливості доволі скромні, то ми не можемо дозволити собі «зіркові» придбання. Все ж, будемо сподіватися, що всі новобранці, котрих ми підписали стануть у пригоді.

17 серпня маємо зіграти заключний контрольний поєдинок зі «Львовом» і, скоріше всього, того ж дня узаконимо свої відносини з універсалом Семеном Вовченком з тернопільської «Ниви». До речі, якщо обійдеться без форс-мажору, то під час мого керівництва «Вересом», це буде перший гравець за якого ми заплатимо компенсацію.

Перші чотири матчі у гостях? Річ у тому, що «Верес» планує найближчим часом повернути великий футбол до Рівного, але оскільки на стадіоні «Авангард» ще повним ходом йде реконструкція і є питання по підтрибунним приміщенням, газону, то клубне керівництво звернулося з проханням до УПЛ, щоб першу домашню гру  провели в жовтні з «Рухом». Ще є нагода надолужити згаяне.

У нас є запасний варіант – стадіон імені Віктора Банникова у Києві. Однак ми всі надіємось, що з «Рухом» в західноукраїнському дербі зіграємо в Рівному, прикро тільки, що без наших уболівальників, котрих я вважаю найвідданішими в Україні.

Нині про те, якими фінішуємо ще не думаємо. Зараз головне у всеозброєнні зустріти новий сезон, що стане викликом для всіх нас. Адже після вторгнення росії відбудеться він за воєнного стану.

Раніше стало відомо, коли «Верес» стартує в новому сезоні УПЛ.

Джерело: КОМАНДА 1 Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: