Вчора 33
Сьогодні 1
Завтра 1
Розгорнути Згорнути
Ла Ліга
Місце проведення:
Іспанія
Офіційний сайт:

Ла Ліга

Деталі турніру
Місце проведення:
Іспанія
Офіційний сайт:

У Жироні нічого не чули про розслідування щодо Довбика

Раніше у мережі з'явилася інформація про можливе порушення Фінансового фейр-плей
19 квітня 17:17
У Жироні нічого не чули про розслідування щодо Довбика
Артем Довбик / Фото - Getty Images

Олексій Люндовський, агент нападника Жирони Артема Довбика, дав розширений коментар щодо підозри на адресу клубу в порушенні Фінансового фейр-плей під час придбання українця.

Жодних порушень у цій ситуації немає, і так само – жодних справ. Ніякого розслідування ніхто не веде, тому що все зроблено в рамках законодавства України, Іспанії та футбольних структур. Це якийсь нонсенс! Гарантую, що тут більше схоже на справу про наклеп.

В Естонії наша компанія зареєстрована ще в 2018 році. Чому саме зараз хтось підняв її й зробив предметом новин? Чи хтось перебував у сплячці, чи тільки навчився користуватися гуглом? Я не знаю, але виглядає це дуже підозріло. Жирона та Довбик ні про які розслідування навіть й не чули.

Я розцінює це все як наклеп, нічим не підкріплений і невідомо, навіщо розповсюджений. Усе зроблено за лекалами російської пропаганди: взятий факт, що є закордонна компанія нашого агентства, взяті сторонні новини для масовості. До чого речення про перевірки в іспанській федерації футболу, я скільки читав – зрозуміти не зміг, а потім намішане в пропорціях, щоб роздути сенсацію. 

Мене взагалі здивував тон новини, в якій, нагадаю, нема прямої мови чи офіційних коментарів. Хто підозрює, що підозрює? Нема першоджерела, нема прямої цитати, нема документів. У Жироні ніхто нічого чути не чув, а тон стверджувальний, ніби це факт, хоч і без жодних доказів. 

Насправді єдине, що цікаво в цій ситуації, кому вигідно, щоб така «утка» залетіла саме зараз? Не моя справа – досліджувати, хто запустив цю плітку, але наші юристи будуть займатися джерелом інформації, щоб моє чесне ім’я з багаторічною репутацією не було забруднене такими інсинуаціями.

Раніше повідомлялося, що інший українець Жирони Віктор Циганков, швидше за все, пропустить наступний матч.

Джерело: Український футбол Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино

Турнірна таблиця
Команда
І
З-П
О
2
37
77-43
82
3
37
78-46
78
4
37
68-43
73
7
37
48-45
56
9
37
38-43
48
10
37
36-46
45