УАФ поскаржилася на спаринги російських клубів у Туреччині в UEFA та місцеву федерацію футболу

Українські функціонери вважають, що контрольні матчі з європейськими командами порушують принцип про ізоляцію агресора
УАФ поскаржилася на спаринги російських клубів у Туреччині в UEFA та місцеву федерацію футболу
Фото - ФК рубін

УАФ спрямувала UEFA та Федерації футболу Туреччини лист у зв'язку з участю російських клубів у спарингах з європейськими командами. Про це повідомляє прес-служба організації.

Від імені команди УАФ, будь ласка, будьте впевнені в нашій найвищій повазі та вдячності за вашу постійну підтримку та співпрацю. Зокрема, ще раз ми дякуємо за те, що UEFA та Футбольна сім’я стоять з Україною під час жорстокої війни, розв’язаній російською терористичною державою, наполегливо відсторонюючи країну агресора від міжнародного футболу.

Проте, протягом останнього місяця ми були змушені звернутися до Вас з приводу порушення однозначної позиції UEFA та рішучих заходів щодо припинення участі російських команд, як збірних, так і клубних команд, від участі у всіх міжнародних змаганнях, з перших днів війни, наприкінці лютого 2022 року, які були продовжені до наступного сезону 2022/23 у травні 2022 року – а саме випадки проведення міжнародних товариських матчів за участю російських команд.

У передсезонний підготовчий період у низці країн клуби проводять товариські матчі, серед яких є й представники росії. За інформацією з відкритих джерел і ЗМІ, останнім часом деякі з цих поєдинків відбулися в Туреччині. На жаль, такі матчі можуть мати місце й надалі.

Оскільки війна триває, щоденно забираючи життя українців як на полі бою, так і в їхніх домівках, лікарнях, дитячих садках, а положення FIFA та UEFA щодо цієї ситуації залишаються без змін, ми стверджуємо, що матчі з російськими командами є неприйнятними, а участь членів європейської футбольної сім'ї в їхній організації та безпосередньо у грі є порушенням розпоряджень UEFA та підривом етичних засад і гуманістичних цінностей.

Ми звертаємося до Вас із проханням вжити заходів до всіх причетних, аби надалі уникнути повторних жестів неповаги й випадків порушення санкцій, справедливо накладених UEFA на команди з країни-агресора, оскільки бездіяльність або відсутність реагування та покарання за їхні незаконні дії заохочує терористів продовжувати.

УАФ зажадала у FIFA і UEFA заборони на проведення спарингів з російськими командами.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: