22:00
live
Змішані єдиноборства. Combate Global 23. Пряма трансляція
22:30
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. США - Китай

UEFA мафія? У рпл заявили про закриті переговорах про «розвиток футболу в Криму»

За словами чиновника, діалог ведеться неофіційними каналами
UEFA мафія? У рпл заявили про закриті переговорах про «розвиток футболу в Криму»
алєксандр алаєв / Фото - чемпіонат

Президент рпл алєксандр алаєв заявив про закриті переговори з UEFA і FIFA щодо футболу в окупованому Криму. Слова чиновника передає спорт-експрес.

Протягом останніх 8 років Крим є особливою зоною розвитку футболу UEFA. На жаль, зараз можемо констатувати, що наші колеги з FIFA та UEFA не зробили нічого для розвитку футболу. Ми вели діалог, ми дійшли певних рішень. Але, на жаль, 24 лютого діалог закінчився. Нещодавно він поновився, це неофіційні переговори.

Якщо колеги з FIFA та UEFA не змогли виконати завдання щодо розвитку футболу в Криму, цим мають займатися організації та міністерства в Росії.

Я впевнений, що кримський футбол найближчим часом інтегруватиметься. Але важливо не спалювати мости. Потрібно зберігати діалог із UEFA та FIFA, не ставити ультиматуми. Припинення відносин із FIFA та UEFA сильно позначиться на нашому футболі.

Ситуація змінювалася і з нашого боку, і колег. На сьогоднішній день інтеграція кримського футболу до російського — неминуча.

Раніше повідомлялося, що росія планує провести футбольний турнір за участю команд з «ДНР», «ЛНР», а також окупованих територій Криму, Херсона і Запоріжжя.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

війна UEFA FIFA

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: