Вчора 8
Сьогодні 19
Завтра 10
Розгорнути Згорнути

«Україна була сильнішою за всіма показниками». Як в Фінляндії реагували на поразку від «синьо-жовтих»

Команда Петракова здобула свою першу перемогу в відборі ЧС-2022
10 жовтня 2021р. 16:09
фото - dynamo.kiev

У матчі відбору ЧС-2022 збірна України здобула гостьову перемогу над Фінляндією (1: 2).

Відоме фінське видання Yle Sport оцінило гру скандинавської збірної наступним чином :

«Збірна Фінляндії зазнала серйозну невдачу у відбірковому матчі чемпіонату світу проти України. Найбільша аудиторія на Олімпійському стадіоні в Гельсінкі за останні вісім років опинилася під холодним душем на 4-й хвилині, коли Андрій Ярмоленко вистрілив в дальній кут воріт Лукаса Градецкого.

На обличчі наставника «філінів» Маркку Канерви ненадовго промайнула посмішка, коли Теему Пуккі зрівняв рахунок. Однак радість ця була недовгою. Через п'ять хвилин Роман Яремчук знову вивів українців вперед. Таким чином, звична щільна оборона збірної Фінляндії в першому таймі була відсутня ».

А ось як цей матч прокоментувало Ilta-Santomat:

«Футбольне свято в Гельсінкі закінчився сильним розчаруванням

Попадання в Катар на чемпіонат світу 2022 року тепер не є нашою здійсненною мрією. Але головне, що навіть поразка від України не було найболючішою невдачею цього вечора. Більше зачепило і викликало масу питань якість гри збірної Фінляндії.

Україна була явно сильніше за всіма показниками, з яких голи лише один. Чесно кажучи: 1: 3 або 1: 4 було б куди більш об'єктивним результатом, ніж 1: 1. У суботу Україна була хороша. На поле була тільки одна команда, яка виглядала, як команда майбутнього. На жаль, на ній не було білих футболок з синім хрестом. Тепер в Катар ми можемо потрапити тільки дивом ».

Українці заволоділи перевагою в першому таймі, а в другій половині зустрічі змогли зберегти потрібний результат.

Ця перемога стала першою для підопічних Олександра Петракова у відборі на ЧС-2022. До цього у команди було п'ять нічийних результатів в п'яти зустрічах.