Українські та європейські клуби запропонували Локомотиву допомогу в перші години після ракетної атаки

Внаслідок терористичного акту серйозних руйнувань зазнав спорткомплекс київського клубу
Українські та європейські клуби запропонували Локомотиву допомогу в перші години після ракетної атаки
Олександр Єгоров / Фото - Київ 24

Президент київського Локомотива Олександр Єгоров повідомив у коментарі Київ 24 про те, що українські та європейські клуби після ракетної атаки вранці 23 січня запропонували допомогу у відновленні зруйнованого спортивного комплексу.

Ви бачите, що повністю офісні всі приміщення нагорі й усі роздягальні, де переодягаються діти, переодягається спортсмени, вони всі зруйновані. Повністю всі наші зали, які були в приміщеннях – це й тренажерний зали, це і зали баскетбольні, волейбольні, зал для міні-футболу, тенісу, а також всі роздягальні, всі офісні приміщення, конференц-зал наш новий.

Ця будівля була тільки-тільки відновлена нещодавно, ми 2 роки витратили на те, щоб зробити повністю новий ребрендинг, її відновити. Зараз будемо думати, яким чином все будемо відновлювати. Але вже до нас поступають дзвінки і пропозиції і від українських клубів, і від європейських у тому числі.

Тому що всі шоковані цією історію, всі шоковані тим що на спорт, дітей і все що не стосується військових якихось об’єктів, про які постійно розказує росія і каже що ми не б’ємо по цивільних... Будь ласка, ви б'єте по цивільних, тут займалося 700 дітей.

Раніше екс-президент ПФЛ Олександр Сирота звернувся до UEFA через ракетну атаку на Локомотив.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця