Уругвайський захисник втік з московського «Динамо» – вночі поїхав з бази і виїхав з росії

А ще нещодавно вів перемовини про продовження контракту
25 липня 2022р. 10:54
Уругвайський захисник втік з московського «Динамо» – вночі поїхав з бази і виїхав з росії
Дмитро Іванісене / Фото - instagram.com/ivanisenia_fan ( 5 пиписніків )

Уругвайський захисник Гільєрме Варела втік з московського «Динамо». 29-річний крайній оборонець вночі покинув базу клубу і перестав виходити на зв’язок, виїхавши за межі росії.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що він вів перемовини про продовження контракту, його награвали в стартовому складі на наступний матч рПЛ, але коли прокинулися – гравця вже не було.

Агент футболіста відкидає звинувачення у втечі і каже, що Варела все ще готовий залишитися в «Динамо». Однак чекає пропозицій по новому контракту. Якщо вони будуть не значно гіршими від того, що пропонує «Фламенго», то уругваєць повернеться.

В «Динамо» вже збираються йти в CAS, вважаючи, що футболіст порушує умови контракту і неправильно використовує право від FIFA на призупинення контракту.

Тут, напевно, варто нагадати про такого собі Дмитра Іванісеню, який ніяк не може поїхати з «Крильєв Совєтов» через умови контракту. І так переживає, що не може стримати усмішку під час матчів за клуб з країни-окупанта.

Нагадаємо, колишній капітан збірної України повернувся в клуб з росії, який покинув на початку війни. Нагадуємо, щоб не забували імена зрадників.

Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: