Вчора 5
Сьогодні 1
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

В УАФ назвали причину, через яку досі не запровадили жеребкування арбітрів в УПЛ

Заради нововведення доведеться відмовитись від багаторічного принципу Комітету арбітрів
В УАФ назвали причину, через яку досі не запровадили жеребкування арбітрів в УПЛ
Фото - ФК Шахтар

Робоча нарада між керівництвом УАФ та УПЛ, а також представниками футбольних клубів відбулася у Будинку футболу 2 квітня. Про це повідомляє пресслужба асоціації.

На зустрічі були присутні, серед інших, голова Комітету арбітрів Катерина Монзуль, віце-президент УАФ Олександр Шевченко, генеральний секретар Ігор Грищенко, голова комітету професійного футболу Олег Лужний та в. о. президента УПЛ Євген Дикий. Зокрема, внесли ясність щодо впровадження жеребкування арбітрів на матчі УПЛ. Для її проведення доведеться дозволити суддям обслуговувати зустрічі команд зі свого міста.

Під час засідання були обговорені нововведення в системі українського арбітражу. Зокрема, учасники наради говорили про механізм застосування системи жеребкування під час призначення арбітрів на матчі чемпіонату України. Нагадаємо, що тестове випробування цієї системи відбулося під час призначення арбітрів на матчі 1/2 фіналу Кубку України. Щоби впровадити подібну систему на матчах УПЛ, серед іншого потрібно відмовитися від регіонального принципу призначення арбітрів. Представники клубів із розумінням поставилися до такої пропозиції.

Також представників клубів було проінформовано, що в межах реформи українського арбітражу до окремих представників суддівського корпусу було застосовано тестування на поліграфі.

Окрім того, керівники клубів УПЛ знову повернулися до розмови про створення фонду для преміальних виплат найкращим арбітрам за підсумками сезону і при цьому висловили повну довіру Комітету арбітрів УАФ.

Також повідомлялося про впровадження рейтингу суддів та складності матчів.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця