В'юнник заявив, що готовий зіграти на будь-якій позиції, на яку його поставить Ротань

Нападник провів матч з Іспанією у якості форварда, а не вінгера
28 червня 2023р. 22:21
Богдан В'юнник / Фото - УАФ

Нападник молодіжної збірної України Богдан В'юнник висловився з приводу позиції, на якій він зіграв у заключному матчі групового етапу Євро-2023 проти Іспанії (2:2).

Не можу передати словами емоції від забитого голу. Зараз у мене дуже важкий період у кар’єрі, дуже важко, адже моя статистика не дуже гарна, як для нападника. Ментально це так само дуже складно. Кожен день я тренуюсь, і вчора бог нагородив мене.

Моя рідна позиція – це лівий чи правий вінгер. Але, як-то кажуть, футболіст корисний для команди на будь-якій позиції. Тому для Руслана Петровича я можу зіграти на будь-якій позиції. Цього разу він використав мене як центрфорварда. Сподіваюсь, що я справдив усі його надії, які він на мене покладав.

Це той матч, коли тобі дуже прикро. Коли на останніх хвилинах втрачаєш перемогу, граючи з Іспанією. Коли ми пропустили… Не може бути такого. Я вважаю, що команда віддала всі сили, усі хлопці билися до останнього моменту, до останнього все складалось 50 на 50. Це дійсно прикро не вигравати такий матч.

Ми повинні сьогодні-завтра передивитись гру, зробити висновки. Трішки відпочити емоційно та фізично та вже готуватись на наступну гру. Усе ж таки ми вийшли з групи – це те, про що ми мріяли, і наступний матч буде для нас вирішальним.

Раніше півзахисник Георгій Судаков зазначив, що засмучення нічиєю з Іспанією говорить про рівень молодіжної збірної України.

Джерело: Суспільне спорт Сергій Стаднюк