Ван Леувен: «Футболісти «Зорі» цілий сезон працювали заради третього місця»

Луганцям не вистачило додаткових показників, аби пробитися до Ліги чемпіонів
Ван Леувен: «Футболісти «Зорі» цілий сезон працювали заради третього місця»
Патрік ван Леувен / Фото - ФК Зоря

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен прокоментував завоювання третього місця в УПЛ. Слова фахівця передає прес-служба луганців.

Ми дуже раді, що зайняли третє місце в турнірній таблиці. Наші футболісти цілий сезон працювали заради цього результату, але це заслуга всієї команди, тренерів та персоналу клубу також.

Неможливо досягти результату лише одній людині, це тяжка праця кожного. Намагалися створити таку команду, яка б змогла досягти результату.

У цьому матчі до кінця показували свою гру та стиль, але пробували різні варіанти комбінацій гравців.

Було важко спочатку сезону, адже нова команда, треба щось створювати, підлаштовувати гравців під нові тактики. Наші футболісти прогресували все більше з кожним днем, а це дуже важливо і дає стимул для подальших звершень.

Під час тренувального, підготовчого та ігрового процесу кожен гравець максимально зібраний, з жагою показати все та вижати з себе все для максимального результату.

Під кінець сезону був набагато важчий графік: постійні переїзди, короткий термін між поєдинками. Це виснажує. Але хочу зауважити, що наші хлопці впоралися на рівні із цими труднощами.

Нагадаємо, у заключному турі «Зоря» розгромила «Минай» (3:0).

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів