Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 20

Ван Леувен назвав причини сенсаційного поразки «Зорі» від «Інгульця»

Тренер луганців зазначив, що його підопічні зіграли погано, а суперник скористався першим же моментом
Патрік ван Леувен / Фото - ФК Зоря

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен висловився про причини сенсаційної поразки у матчі 12-го туру УПЛ проти «Інгульця» (0:1). Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Можна сказати, що ми погано зіграли сьогодні. Знали заздалегідь, що це буде важкий поєдинок. Чи не єдиний момент суперника був у першому таймі і ми з нього пропустили гол.

Нам потрібно було активно розпочати другий тайм, але не вийшло. Незважаючи на нереалізований пенальті, у нас після цього були ще моменти. Нам було сьогодні дуже важко і грати, і забивати.

Нагадаємо, представник «Зорі» потрапив до розширеного списку гравців молодіжної збірної України на найближчий збір.