Сьогодні 14

Ван Леувен – про диво на останніх хвилинах: «Зоря» домінувала по грі»

Тренер луганців зазначив, що у команди знову була проблема з реалізацією
Патрік ван Леувен / Фото - ФК Зоря

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен висловився з приводу камбеку на останніх хвилинах матчу 11-го туру УПЛ проти «Металіста» (3:2). Слова фахівця передає прес-служба луганців.

Якщо подивитися на перший тайм, то нам мало що вдалося, ми хотіли вирішити цю гру у перші 45 хвилин, але суперник не дав нам цього зробити. Ми домінували по грі, шансів було багато, але знову не вистачає реалізації.

Коли команда багато атакує та не забиває, а це робить інша, в перший же створений момент... На жаль, у нас бувають матчі, в котрих  ми можемо втрачати гру на якийсь час, бо намагаєшся зробити все для реалізації, а виходить навпаки.

Пропустили першими, «Металіст» грамотно все зробив. Після першого голу прийняв рішення провести заміну, Максим Хлань створив свій внесок, допоміг В’ячеславу Чурко забити перший м’яч у ворота суперника. Допомогли й інші, хто вийшов на поле.

Гадаю, що у всіх команд поставлена мета вигравати, і мої хлопці не виняток, вони попри все боролися, намагалися створювати моменти та не зупинятися, хоча «Металіст» був гідним суперником. І, звісно, у нас було достатньо моментів забивати раніше.

Але я відчував, що у нас шанси будуть, футболісти не зупинялися. Треба підкреслити, гравці, які вийшли на заміну, також зробили свій внесок в остаточний результат.

Нагадаємо, «Зоря» не програє в домашніх матчах УПЛ більше року.