10:05
Спідвей. Гран-прі. Етап 8. Воєнс (Данія)
09:45
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Юридична академія - Збірна Полтавської області ВК Решетилівка

Ван Леувен: «Зоря» показує себе так, як я б і хотів»

Спеціаліст зізнався, що його підопічні готові обіграти «Універсітатю»
Ван Леувен: «Зоря» показує себе так, як я б і хотів»
Патрік ван Леувен / Фото: Зоря

Головний тренер «Зорі» Патрік ван Леувен висловився про матч-відповідь 3-го раунду кваліфікації Ліги Конференцій з «Універсітатею». Слова фахівця приводить прес-служба «Зорі».

«У нашому складі все добре, всі футболісти тренувалися в повному обсязі, ми готові до другого матчу. У нас була така ж підготовка, як і на минулий матч. Команда показує себе так, як я б і хотів.

Це абсолютно природно для футболу, коли змінюється тренер у команді. Для нас це нічого не змінює. Новий тренер для їхньої команди може щось змінити, але не багато для нас.

З тактичної точки зору це буде зовсім інша гра, тому що це другий матч. Ми вважаємося лідерами, адже здобули перемогу у першому поєдинку. Ми налаштовані зберегти нашу перевагу та пройти далі. Ми для цього готуємося, тренуємося кожного дня. Звичайно, ця гра буде мати інший характер. Ми готові до цього.

Кожен, від гравця до персоналу клубу, буде робити все можливе, щоб команда пройшла далі, ми впевнені у своїх силах. Ми готуємося за нашим тренувальним планом та не дивимося на інших. Готуємося перемагати. Наші гравці налаштовані працювати за таким сценарієм».

Нагадаємо, перший матч з «Універсітатею» завершився перемогою «Зорі» з рахунком 1:0.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: