Розгорнути Згорнути

Важливий гравець ПСЖ зазнав травми

Погані новини перед матчем Ліги чемпіонів
23 березня 13:59

Гравець ПСЖ Брадлі Баркола не дограв матчу за збірну Франції U-23. Він залишив поле до перерви через травму.

Збірна Франції до 23 років готується до Олімпійських ігор у Парижі. У п'ятницю команда під проводом Тьєррі Анрі виграла товариський матч проти збірної Кот-д'Івуару U-23 (3:2).

Баркола залишив поле на 28-й хвилині через травму стегна, повідомляє Le Parisien. Місце нападаючого на полі зайняв Вілсон Одоберт.

Наразі невідомо, наскільки серйозною є травма 21-річного футболіста. У суботу він пройде тести, які покажуть, як довго триватиме його перерва у грі. Однак травма француза – погана новина ПСЖ.

30 березня суперником команди Луїса Енріке стане Марсель. Перший матч французького клубу проти Барселони у чвертьфіналі Ліги чемпіонів заплановано на 10 квітня.

Баркола цього сезону зіграв 33 матчі, забив три м'ячі і додав шість результативних передач.

Контракт молодого нападника з ПСЖ розрахований до середини 2028 року.

Раніше Кіліан Мбаппе розповів про своє майбутнє.