Сьогодні 19
Завтра 14

Вернидуб: «Гра з Оболонню була під контролем Кривбасу»

Все вирішив єдиний гол

Головний Кривбаса підбив підсумки матчу 20 туру УПЛ проти Оболоні Кривбасу (1:0).

«Непроста гра була. Оболонь - дуже непогана команда, яка вміє дуже добре свій захист будувати. Тим більше два тури до цього вони грали у 4 захисники, а з нами - я навіть знав про це, що гратимуть у 5. Тому що і я, і мій помічник - ми говорили про це, що 100 відсотків гратимуть у 5 захисників.

Так воно й сталося. Хоча в 1-му таймі під нашим контролем була гра. Були моменти - не забили. Хоча один момент і в Оболоні був - Андрій нас врятував.

2-й тайм також вийшов дуже непоганим. Моменти, потім повітряна тривога, дуже добре, що вона була лише 10-15 хвилин, хлопці не встигли відпочити, як то кажуть, одразу кинулися у бій.

Після тривоги вийшли, знову почали грати, забили непоганий м'яч. А от коли забили м'яч - почали вже трошки грати за рахунком, зберігати. Тому мені треба було робити заміни, які ми справді зробили. Думаю, що в принципі ми заслуговували на цю перемогу, чого ми й досягли. Рухаємось далі», - сказав Вернідуб.

Джерело: УПЛ ТБ