Сьогодні 19
Завтра 14

Вернидуб: «Ми заслуговували на той м'яч, який забив Бізімана»

Кривбас переміг Колос завдяки голу у компенсований час

Головний тренер криворізького Кривбаса Юрій Вернидуб прокоментував перемогу своєї команди над Колосом (1:0) у 21 турі УПЛ.

Перший тайм дуже не сподобався. Те, що ми хотіли, зовсім не вийшло. Ми виглядали не тією командою, яка хоче сьогодні перемогти та здобути 3 очки. Колос був більше схожий на команду, яка хоче сьогодні перемогти чи не програти.

Ми зробили деякі перестановки, заміни, випустили Юру Вакулку замість Хрвоє Іліча, випустили також Понєдєльніка, тому що Бандейра відчув невеликий біль у задній поверхні стегна. Ми вирішили не ризикувати та зробили заміну. Плюс ті хлопці, які потім також вийшли: Діма Хомченовський, Задерака, Кожушко - вони додали темпу у грі.

Другий тайм був зовсім іншим. У нас з'явилися моменти, ми почали непогано швидко атакувати. Вийшло так, що ми заслуговували на той м'яч, який забив Бізімана. Мені дуже приємно, що ми вирвали цю гру на останній доданій хвилині. Це дорогого варте. Я дуже радий. Привітав хлопців із перемогою. Рухаємось далі, - прокоментував гру Вернидуб.