Сьогодні 2

Вернидуб назвав клуб УПЛ, якому не бажає вильоту до Першої ліги

«Кривбас» обіграв суперника, ускладнивши йому боротьбу за виживання
Юрій Вернидуб / Фото - ФК Динамо Київ

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб після перемоги над «Рухом», що бореться за виживання, у матчі 26-го туру УПЛ (1:0) побажав супернику залишитися в еліті. Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Було би прикро, якщо б втратили сьогодні очки. Не хочу ні в якій мірі образити «Рух», бо у них дуже непогана молода команда, яка грає своїми вихованцями. У складі також багато непоганих іноземних гравців. Суперник дуже мені сподобався, команда у них бойова. Розумію, що тренеру «Руха» дуже важко, але дуже б хотів, аби вони залишились в УПЛ. Вони цього дійсно заслуговують. У них хороша інфраструктура, база та команда.

Щодо «Кривбасу», то гра нам давалась. Ми практично всю гру контролювали, за виключенням певних моментів. Але тільки ми винні у цих проблемах, бо губили мʼяча. Знали, що «Рух» непогано вибігає у контратаки. Так і сталось, в принципі. Добре, що не пропустили жоден їх контрвипад. У нас же моменти були, але підвела реалізація.

Дякую хлопцям, що не зупинились після першого тайму, та на другий тайм зуміли налаштувались й здобули важку важливу перемогу. Тим паче у нас є проблеми зі складом. Багато хто з гравців зараз випали через травми. Ще й Бескоровайний отримав четверту жовту картку в сезоні та пропустить гру у Полтаві. Дуже важко у таких умовах підсилити гру. Сподіваюсь, за допомогою наших хлопців, які менше грають, ми все-таки будемо і надалі добиватись результату у цьому сезоні.

Раніше вінгер «Динамо» Назар Волошин назвав Вернидуба кращим тренером України після Валерія Лобановського.