Сьогодні 1

Вернидуб: «Повинні були обігравати «Шахтар» як мінімум 4-5, а не 2:0»

Тренер «Шерифа» згадав про дебютний тріумф своєї команди в ЛЧ
Юрій Вернидуб / Фото: ФК Шериф

Головний тренер «Шерифа» Юрій Вернидуб згадав перемогу своєї команди над «Шахтарем» (2: 0) в груповому раунді Ліги чемпіонів.

«Ми 2: 0 обіграли, а повинні були обігравати як мінімум 4-5. Контроль м'яча у них приголомшливий, на своїй половині - контролюйте хоч до упаду, моя задача була в нижньому блоці зіграти правильно, після відбору правильно вийти в контригру.

У другій грі так, моменти були, я в першому таймі не впізнав свою команду. Я і на прес-конференції визнав, що не годиться так грати, ми не маємо права так грати. У другому таймі ми трохи змінили гру. Начебто на поле вийшли футболісти, які є основними в «Шахтаря».

Так, у них теж були моменти, але і у нас почали з'являтися моменти. Ми теж непогано робили перехід з атаки в оборону. Я думаю, що нас це нагородило, що ми забили в кінці і зрівняли ».

Раніше Вернидуб висловився про трансфер Віталія Міколенко в «Евертон».

Джерело: ВІДДУШІВДУШУ Петро Приходько