Вчора 19
Сьогодні 14

Вернидуб — про товариський матч з Олександрією: «Цей спаринг точно пішов на користь»

Кривбас розгромно переміг

Наставник Кривбасу Юрій Вернидуб висловив свою думку про перемогу у домашньому товариському матчі проти Олександрії з рахунком 5:2.

«Вийшов непоганий спаринг. Тим більше, зараз Олександрія демонструє добрі результати. Виграли у двох останніх турах плюс нічия з Шахтарем, якщо не брати до уваги помилку за заявкою та технічну поразку.

Розуміли, що суперник демонструє специфічний футбол. Налаштовувалися серйозно. Відразу домовилися, що зіграємо чотири тайми по тридцять хвилин. Цей спаринг точно пішов на користь.

Після гри трохи відпочинемо через тренування. І з понеділка розпочинаємо підготовку до Вереса. Вихідних не буде, адже гра вже у суботу. Рухаємось далі», - сказав Вернідуб.

Раніше Кривбас представив новачка, якого підписали ще у вересні.