Зараз 1
Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16

Вернидуб: «За десять хвилин пропустили два голи зі стандартів – мені важко це коментувати»

Головний тренер «Кривбаса» був не в кращому настрої після матч з «Рухом»

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернідуб прокоментував поразку від «Руха» (1: 2) в матчі УПЛ.

«Кривбас» вийшов вперед на старті другого тайму, проте потім за чотири хвилини пропустив двічі і поступився. Слова Вернидуба призводить прес-служба клубу з Кривого рогу:

«Враження від гри повинні бути кращими, але зараз вони не дуже хороші. Спочатку матчу непогано грали як ми, так і Рух. У них були хороші моменти для взяття воріт, і у нас. Вийшов бійцівський матч, не без помилок, кожен хотів перемогти. За десять хвилин пропустили два голи зі стандартів – мені важко це коментувати.

Я аж зірвав голос. Почали давати ці кроси з флангів. Цього не потрібно було робити. Я кричав про це, але не докричався до хлопців. Хоча кілька моментів ми все ж мали, тільки от не забили. Ми програли, є над чим працювати. Будемо думати, як це все змінити».

У цьому сезоні «Кривбас» здобув тільки одну перемогу в УПЛ і має в своєму активі 6 очок – це 13 місце в турнірній таблиці (зона стикових матчів).