«Вест Гем» розгромив «Ліон» і тепер зіграє у півфіналі Ліги Європи

«Молотобійці» вперше за 46 років зіграють в 1/ 2 фіналу єврокубків
15 квітня 2022р. 09:31
« Вест Хем » в півфіналі Ліги Європи / Фото: Twitter UEFA Europa League
Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи вдало завершився для «Вест Гема» Андрія Ярмоленка. «Молотобійці» на виїзді розгромили «Ліон» - 3:0 (1:1).

Українець, як і попередні два матчі почав з лавки запасних. Ярмоленко вийшов на поле ближче до кінця матчу, за рахунку 3:0 Андрій замінив Мікаїла Антоніо

Перемогу в матчі «Вест Хем» здобув завдяки трьом забитим м'ячам. У першому таймі по черзі в воротах «Ліона» відзначилися Доусон і Райс, а крапку в матчі поставив на початку другого тайму Боуен - 3:0.