Вчора 7
Сьогодні 1
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Від Шевченка вимагають вжити заходів щодо... Шевченка. У чому справа?

Президенту УАФ надіслали листа з підозрою у дискримінації за ознакою статі
Від Шевченка вимагають вжити заходів щодо... Шевченка. У чому справа?
Андрій Шевченко / Фото - УАФ

На ім'я президента УАФ Андрія Шевченка було надіслано листа щодо конфлікту між віцепрезидентом організації Олександром Шевченком та фінансовими директором Євгенією Сагайдак. Так, Ол. Шевченко вимагав направити частину преміальних за вихід на Євро-2024 на фінансування футзалу. Сагайдак відмовила, після чого пролунали образи з боку вищого функціонера.

Суперечка між Олександром Шевченком та Євгенією Сагайдак супроводжувалася нецензурними та сексистськими висловлюваннями, образами з боку чоловіка, погрозами фізичним насильством, у зв’язку з чим Євгенія Сагайдак звернулася до Комітету етики та чесної гри, а також Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ. Наголошую, що дискримінація за ознакою статі та будь-які прояви насильства за ознакою статі заборонені, – йдеться у листі.

Представник Уповноваженого з рівних прав і свобод, прав національних меншин, політичних та релігійних поглядів Михайло Спасов підтвердив, що спрямував листа на ім'я Андрія Шевченка.

Закон про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини не передбачає розкриття інформації щодо здійснення провадження. Однак скажу, що той лист, який зʼявився в ЗМІ, є автентичним.

В ньому містяться дані, які, на жаль, виплили і за якими можна встановити заявника. За його інформацією ми здійснюємо перевірку. Перевірка здійснюється виключно на підставі тих даних, які надійшли на адресу секретаріату Уповноваженого з прав людини.

Ми не стверджуємо про наявність чи відсутність порушення. Ми здійснюємо перевірку у вигляді звернення до президента УАФ. Коментарі щодо подальших дій наразі є передчасними. Спочатку треба отримати відповідь [від УАФ] щодо тієї інформації, яку ми запитали. На сьогодні жодних відповідей не надходило.

Раніше колишній півзахисник збірної України відреагував на результати аудиту УАФ, який виявив мільярдний витік коштів.

Джерело: ua.tribuna.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино