Від Шевченка вимагають вжити заходів щодо... Шевченка. У чому справа?
![<i>Андрій Шевченко Від Шевченка вимагають вжити заходів щодо... Шевченка. У чому справа?](/upload/iblock/647/6471c238e2701b9ea75c617484af397b.jpg.webp)
На ім'я президента УАФ Андрія Шевченка було надіслано листа щодо конфлікту між віцепрезидентом організації Олександром Шевченком та фінансовими директором Євгенією Сагайдак. Так, Ол. Шевченко вимагав направити частину преміальних за вихід на Євро-2024 на фінансування футзалу. Сагайдак відмовила, після чого пролунали образи з боку вищого функціонера.
Суперечка між Олександром Шевченком та Євгенією Сагайдак супроводжувалася нецензурними та сексистськими висловлюваннями, образами з боку чоловіка, погрозами фізичним насильством, у зв’язку з чим Євгенія Сагайдак звернулася до Комітету етики та чесної гри, а також Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ. Наголошую, що дискримінація за ознакою статі та будь-які прояви насильства за ознакою статі заборонені, – йдеться у листі.
Представник Уповноваженого з рівних прав і свобод, прав національних меншин, політичних та релігійних поглядів Михайло Спасов підтвердив, що спрямував листа на ім'я Андрія Шевченка.
Закон про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини не передбачає розкриття інформації щодо здійснення провадження. Однак скажу, що той лист, який зʼявився в ЗМІ, є автентичним.В ньому містяться дані, які, на жаль, виплили і за якими можна встановити заявника. За його інформацією ми здійснюємо перевірку. Перевірка здійснюється виключно на підставі тих даних, які надійшли на адресу секретаріату Уповноваженого з прав людини.
Ми не стверджуємо про наявність чи відсутність порушення. Ми здійснюємо перевірку у вигляді звернення до президента УАФ. Коментарі щодо подальших дій наразі є передчасними. Спочатку треба отримати відповідь [від УАФ] щодо тієї інформації, яку ми запитали. На сьогодні жодних відповідей не надходило.
Раніше колишній півзахисник збірної України відреагував на результати аудиту УАФ, який виявив мільярдний витік коштів.
Коментарі 0