Завтра 16

«Вікторія» знову пропустила п'ять м'ячів у ЛЧ. На цей раз – від «Баварії»

Команді з Пльзені дуже не пощастило з групою
Фото - ФК Баварія

У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів «Баварія» на своєму полі розгромила «Вікторію».

Ще в першому таймі чотири м'ячі влетіли у ворота команди з Пльзені. Відзначилися Сане, Гнабрі та Мане. А гол Мусіали не було зараховано через офсайд.

Після перерви автор першого м'яча у зустрічі оформив дубль. А Шупо-Мотінг, що вийшов на заміну, довершив розгром суперника.

«Баварія» відірвалася від «Барселони» й «Інтера» на шість очок у групі C. Однак конкуренти очний матч проведуть пізніше. У «Вікторії» – 0 очок з різницею голів 1:12.