Сьогодні 2

Вірт: « Боявся не виграти у « Львова », інакше фанати не зрозуміли б мене »

« Верес » переграв суперника
Юрій Вірт / Фото: Футбол 24

Головний тренер « Вереса » Юрій Вірт висловився про перемогу над « Львовом » (1: 0) в 7-му турі УПЛ. Слова фахівця призводить прес-служба клубу.

« У нас всі ігри – принципові. Тому добре, що взяли три очки. Сьогодні я прочитав фразу Жозе Моурінью. Він сказав: « Ця гра не була занадто важливою, але я боявся програти її ». Перефразовуючи, я боявся не виграти цю гру, інакше вболівальники б мене не зрозуміли.

Тому спасибі всім футболістам за ставлення до справи, за самовіддачу, за футбол.

За грі – не всі вдавалося на старті матчу. Суперник дуже добре перекривав вільні зони. Ми не мали вільного простору. У першому таймі ми не створили багато моментів. Була більш бойова гра.

Гол у другому таймі перевернув всю гру, додав нам впевненості. Після цього суперник нічого не створив у наших воріт. А ми довели гру до логічного завершення.

Для нас це дуже важлива перемога. Навіть в плані набору очок. Ми дебютанти і кожен турнірний бал для нас важливий. Наше завдання на сезон – зберегти місце в еліті. І маленькими кроками ми рухаємося до цієї мети ».