Завтра 3

Вірт - про поразку від «Колоса»: «Симпатії арбітра були на боці суперника»

«Верес» мінімально поступився команді з Ковалевкі на виїзді
Юрій Вірт / Фото: Динамо Київ від Шурика

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт висловився о ураженні від «Колоса» (0: 1) в матчі 16-го туру УПЛ. Слова фахівця призводить прес-служба ровенского клубу.

«Складна гра. Без гольових моментів. У першому таймі було більше боротьби. Ми намагалися використовувати фланги. Але мало було перекладів з флангу на фланг, було багато шлюбу. І ми до перерви не створили жодного реального моменту. Хоча і в обороні відіграли надійно.

Що стосується другого тайму, то він продовжився в тому ж дусі, що і перший. Після нашого подарунка суперникам нам довелося більше йти вперед. Хотіли відігратися. Були напівмоменти для цього.

Можливо, суперник більше хотів перемогти. Ми ж не награли на перемогу або нічию. Дуже мало створювалося. Щодо самовіддачі - немає питань. Хотілося більше створювати і бити по воротах.

Передача Солдата - не розумію цього рішення. Віддав в центр поля на суперника. Той відразу пробив і гол. У Солдата протягом всієї гри були проблеми з передачами. Не тільки в цьому епізоді.

Випустивши Сергійчука і Гегедоша, хотіли додати свіжості попереду. Ми мало били по воротах. Хотіли бачити, особливо від Гегедоша, більше креативу. Але він потрапив вже в таку м'ясорубку на поле, що важко було грати креативно.

«Колос» багато атакував, вони грали вдома, але, якби не та помилка, у нас було б більше шансів забити в контратаці. Ну і симпатія арбітра однозначно була на боці суперника. Всі свистки були в нашу сторону »

В турнірній таблиці УПЛ «Верес» і «Колос» йдуть в середині.