Завтра 14
Розгорнути Згорнути

Вірт: « Результати позитивний. « Мінай » – дуже організована команда »

« Верес » виграв перший матч в УПЛ

Головний тренер « Вереса » Юрій Вірт прокоментував прес-службі клубу перемогу над « Мінаєм » ( 1: 0 ) в 5-му турі УПЛ.

« Дуже важка гра. Проти таких команд значно важче грати, ніж проти суперників рівня « Колоса », або « Ворскли ». « Мінай » – дуже організована команда, яка захищається великими силами.

Я незадоволений нашою грою в першому таймі. Було дуже багато шлюбу, програвали боротьбу, не було підборів. Серйозно поговорили про це в перерві. Вказали футболістам на помилки. Просили терпіти і шукати свій шанс. Знали, що шанс цей буде. Головне – його реалізувати. Так і сталося.

Хочу подякувати Богдана Когута за відбитий пенальті. Але ми цей пенальті самі собі привезли.

Тому, результат позитивний, але над якістю гри потрібно працювати. Є перша перемога. Багато працювали заради неї. Але бачимо, що ще більше роботи попереду.

Зараз ми маємо проблеми з травмованими гравцями. Пошкодження у Михайла і Сергія Шестакова, Сергій Петько повністю не відновився. Дискваліфікований тепер Віталій Дахновський.

Шукаємо можливе посилення, але важко знайти хорошого гравця, чиї фінансові умови ми могли б задовольнити ».

Це перша перемога « Верес » в поточному сезоні УПЛ.