Віце-президент «Кривбасу» запропонував провести Суперкубок України в Донецьку або Сімферополі

Гагарін зазначив, що ЗСУ відтісняє ворога, а на деокуповані території повертається життя
Віце-президент «Кривбасу» запропонував провести Суперкубок України в Донецьку або Сімферополі
Артем Гагарін / Фото - ФК Кривбас

Віце-президент «Кривбасу» Артем Гагарін поділився думками після перемоги в матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги проти «Дніпра-1» (2:1). Його слова передає прес-служба клубу.

Гра пройшла, закінчилась. Емоції класні, так, але ми вже думками там, в Одесі. І це теж важливо.

Було важливо, щоб «Дніпро-1» повернувся на Дніпровщину. Ми знаємо зсередини інформацію, яка є між клубами. Скільки було листів з проханнями перенести цей матч, не грати. Але ми все ж таки вмовили, щоб «Дніпро-1» приїхав. За це їм подяка.

І коли я читав, що «Дніпро-1» повернувся на свою базу, ну це ж класно. Ви уявляєте, як люди в Дніпрі це читають та розуміють, що повертається футбол? Отже повертається життя, значить ворог відходить, ми його відтісняємо. ЗСУ перемагає. Україна перемагає. І так буде обовʼязково завжди.

Дуже хочеться, щоб наступний Суперкубок України зіграли в Донецьку, Луганську, Маріуполі або Сімферополі. Чому б ні? А можливо, десь через декілька років й «Кривбас» буде грати у Суперкубку. До цього треба йти.

Ми будуємо команду. Ми будемо грати в єврокубках. Коли? Зараз я не знаю, але, ми там будемо. Будемо грати знову проти «Парми». Правда, «Пармі» зараз треба трохи підтягнутись. Все буде добре, я впевнений. Продовжуємо працювати, як і вболівальники повинні працювати на клуб, підтримуючи його. А ми будемо віддячувати їм ось такими матчами.

Раніше головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб зізнався, що хотів би бачити зірку «Інтера» в складі «Кривбасу».

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: