Вчора 3
Сьогодні 5
Завтра 5
Розгорнути Згорнути

Воротар збірної Болгарії: «У першому таймі був мій день, а у мого колеги - у другому»

«Синьо-жовті» штурмували ворота суперника протягом усіх 90 хвилин
12 листопада 2021р. 11:26
Нікола Михайлов / Фото: Футбол 24

Воротар збірної Болгарії Нікола Михайлов висловився про нічию з Україною (1: 1) В товариському матчі.

«Це був важкий матч. Я не очікував, що Україна виявиться на такому високому рівні, але ми зустріли реальність. Добре, що нам вдалося «взяти очко» в цій товариській зустрічі. Велике самопожертву від нас, але гра і клас суперника був вище. Це був важкий вечір для мене і моїх колег - воротарів України.

В цілому вони грали на дуже високому рівні. Ви бачите, де грають їх гравці, це має значення на поле. У мене сьогодні був мій день в першому таймі, а у мого колеги - у другому, ми відбили майже все. Всі ми бачили реальність.

Я не думаю, що це може вплинути на нашу самооцінку, тому що ми можемо грати краще. Особливо важко було в обороні. Ми готуємося до матчу в понеділок, який стане останнім для нашої збірної в цьому році ».

Україна провела кращий матч при Петракова, відвозивши Болгарію. Але така нереалізація лякає.

Джерело: sportal.bg Петро Приходько