«Всі, хто знає про цю жирну тупу свиню пікантні речі – пишіть в личку». Гордон вирішив знищити Поворознюка

Журналіст заявив, що у нього йде накопичення матеріалу
«Всі, хто знає про цю жирну тупу свиню пікантні речі – пишіть в личку». Гордон вирішив знищити Поворознюка

Український журналіст Дмитро Гордон в шоу «В гостях у Гордона» заявив, що він шукає матеріали проти президента «Інгульця» Олександра Поворознюка.

Відбувається накопичення матеріалу. У нас працює по Поворознюку група незалежних журналістів-розслідувачів і група криміналістів. Я не думав, що це виявиться так серйозно. Я думав, що ця жирна тупа свиня, яка загордилася про себе щось. Ряджений, який купив собі погони генерала і красується в них, автомат кладе поруч з собою, незрозуміло звідки взявся. Фейковий персонаж, думав я собі.

Виявилося, справа набагато гірше. Пахне багаторічною агентурною роботою на російських. Пахне вбивствами людей. У нас вже є ряд матеріалів, які говорять про те, що Поворознюк є вбивцею, людиною, який керує ОПГ, який калічив людей, знущався над ними. Ми перевіряємо повідомлення про те, що він кидав людей свиням на поживу, у нього є свиноферма. Все перевіряється ретельно. Він є заслуженим рейдером. Чотири рази судимий і сидів чоловік.

Я не думав, що буде така картинка, але мова йде про те, що ця людина – дійсно вбивця. Він вбивав людей особисто. Тому ми продовжуємо збір інформації. Я прошу всіх, хто має свідоцтва з приводу Поворознюка, дати нам інформацію. Це буде розслідування-бомба. І це правильно. Таких персонажів треба виводити на чисту воду, тому що такі люди рвуться до влади. Вони під виглядом патріотів України хочуть займатися своїми бандитськими справами і далі. Це бандити з 90-х. І ми зробимо все, щоб він і такі як він не пробилися в майбутню післявоєнну владу. Всі, хто знає про цю жирну товсту свиню пікантні речі – пишіть мені в приватні в Instagram.

Раніше у Гордона і Поворознюка трапився жорсткий конфлікт.

Петро Приходько
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: