Вчора 18
Сьогодні 14
Завтра 3

Всі м'ячі в поточному сезоні УПЛ Родрігеш забив на 90-й хвилині після виходу на заміну

Справжній « Джокер » « Динамо »
Жерсон Родрігеш / Фото - ФК Динамо Київ

Київське « Динамо » здобуло вольову перемогу в матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги проти « Олександрії » ( 2: 1 ). Переможний гол на своє ім'я записав нападник киян Жерсон Родрігеш.

Це вже третій забитий м'яч для люксембуржця в поточному сезоні чемпіонату України. Цікаво, що кожен з них був оформлений на 90-й хвилині зустрічі після виходів на заміну.

Всього ж в нинішній кампанії Родрігеш провів 30 ігор на клубному рівні. У них йому вдалося відзначитися шістьма голами і результативною передачею.

Раніше повідомлялося, що півзахисник « Динамо » Микола Шапаренко забив ювілейний м'яч в УПЛ.

Джерело: fcdynamo.kiev.ua Сергій Стаднюк