Вчора 3
Сьогодні 3
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

«Ви багато говорите, а потім плачете». Моуріньо поставив суперника на місце і отримав червону картку

Переміг, а потім згадав минулий сезон
23 жовтня 2023р. 11:51

Після невдалого старту сезону Рома виграла три останні матчі Серії А й вже знаходиться прямісінько під зоною єврокубків, неподалік топ-4.

Щоправда, це були перемоги над не найбільш грізними Фрозіноне, Кальярі та Монцою. Тоді як на наступну зустріч, проти лідера чемпіонату Інтера джалороссі залишаться без головного тренера.

Жозе Моуріньо отримав своє вже шосте вилучення за час роботи з римським колективом.

Після матчу зробив вигляд, що не розуміє, в чому завинив. Хоча це все була чергова його гра розуму:

«Чому мене вилучили? Не знаю. Я не ображав лавку суперника словами, був тільки жест, жодних образливих слів. Рефері вирішив, що цього достатньо для червоної – гаразд, не проблема.

Минулого сезону ми проводили хороший матч в Монці, без конфліктів. Але деякі гарні, просто не надто досвідченні люди, потім були грубими по відношенню до нас. Сьогодні ж єдиною лавкою, яка тиснула на суддів, була їхня.

Я не критикую таку поведінку. Просто тому, що після матчу ми не маємо говорити погане про суперника. Можу лише сказати, що вони молодці, Палладіно провів хорошу роботу і вони не заслуговували на поразку».

Моуріньйо тріумфував. І на полі, і за його межами.

24-й раз в своїй кар’єрі португалець бачив, як його команда забиває на 90+ хвилині. Й радів так, немов це не 1:0 на старті сезону проти суперника, що другий тайм грав у меншості, а не менш ніж фінал єврокубка.

А все тому, що на цього опонента, на 39-річного Рафаеле Палладіно у нього був зуб.

Минулого сезону Монца була на ходу, тоді як Рома зосередила свою увагу на Лізі Європи. Зрештою, їхній матч завершився внічию 1:1.

От тільки в самому кінці тієї зустрічі, вже в компенсований час рефері вилучив захисника джалороссі Зекі Челіка. Турок підслизнувся в центрі поля і влетів у суперника. Арбітр вирішив, що це друга жовта картка. Моуріньо, зрозуміло, не був з цим згоден:

«Найгірший рефері в моїй кар’єрі. Технічно він слабкий, у нього немає емпатії».

Португалець пішов з поля ще до фінального свистка. Сказав, що не хоче знову вилучатися за суперечки з суддями.

Палладіно був вражений такою поведінкою суперника. І після матчу вирішив вколоти його:

«Рефері не помилився, він прийняв правильне рішення. Те, що сказав Моуріньо, – це неправильно. Я ніколи не бачив такого протесту від лавки суперника. Те, що робила Рома, – це жах».

На прес-конференції перед матчем португалець намагався зробити вигляд, що не зважає на ці слова, сказав, що немає наміру на них відповідати.

Але після того як на 90-й хвилині Ель-Шаараві забив переможний м’яч, після того, як Моуріньо впав на коліна, святкуючи цей гол, після того, як суперники почали скаржитися на затягування часу, Жозе повернувся в їхній бік і сказав:

«Спочатку ви багато говорите, а потім плачете».

Палладіно зробив висновки. Цього разу він мовчки прийняв поразку:

«Я згоден з Моуріньо в тому, що ми не заслуговували поразки. Не хочу, щоб зараз були зайві розмови з приводу того, що відбулося на полі і за його межами. Коли ми говоримо про Моуріньо, то завжди ризикуємо розпочати конфлікт. Я цього не хочу. Краще зосередимося на грі».