23:00
live
Хокей. Чемпіонат світу U20. Півфінал. Канада – Чехія. Пряма трансляція
23:00
THE FOOTBALL REVIEW

«Винні повинні понести покарання» – Ахметов подав позов проти рф

Президент «Шахтаря» вимагає компенсації збитків, нанесених країною-агресором
«Винні повинні понести покарання» – Ахметов подав позов проти рф
Рінат Ахметов / Фото: ФК Шахтар

Президент «Шахтаря» Рінат Ахметов подав до Європейського суду з прав людини позов проти рф у зв'язку з блокадою, мародерством, знищенням і перенаправленням потоків зернових і металів, а також порушенням його права власності. Бізнесмен вимагає компенсації збитків і термінових заходів через злочини країни-агресора.

Зло не може залишатися безкарним. Злочини росії проти України й кожного українця — кричущі. Винні мають понести покарання.

Мною — за допомогою найкращих українських і американських юристів — подано скаргу до Європейського суду з прав людини про відшкодування збитків. Цей позов — одна з перших міжнародних юридичних дій проти росії, мета якої — зупинити злочинну діяльність російського агресора, знищення української економіки й розкрадання українських активів.

Грабіж українських експортних товарів — зокрема зерна і сталі — уже призвів до зростання цін на ці товари та збільшення у світі кількості людей, що помирають від голоду. Це варварство має бути зупинене, а росія має заплатити сповна. Вірю в справедливість і борюся за неї.

Раніше Ахметов заявив, що військові злочини путіна «лише зміцнили його проукраїнську позицію»

Джерело: SCM Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: