Вчора 2
Сьогодні 20

Вирішальний м'яч Роналду приніс перемогу МЮ над «Арсеналом» в гольовій перестрілці

Команди видали результативний матч на «Олд Траффорд»

У матчі 14-го туру АПЛ «Манчестер Юнайтед» брав «Арсенал» в рідних стінах.

Рахунок вже на 13-й хвилині відкрили гості, відзначився Сміт Роу МЮ зрівняв лише до кінцівки 1-го тайму, забив. Бруну Фернандеш А через всього 8 хвилин. Роналду вивів манкуніанцев вперед.

Але «Арсенал» знову забив, через буквально 2 хвилини рахунок 2: 2 зробив Едегор.

Вирішальним був гол Роналду на 70-й хвилині з пенальті. «Арсенал» відповісти вже не зумів.

В турнірній таблиці АПЛ «Арсенал» залишився на 5-му місці з 23 очками, МЮ піднявся на 7-е, набравши 21 бал.