Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 4
Розгорнути Згорнути

Вишняк: «Беру на себе повну відповідальність за те, що відбувається»

Колос продовжує серію невдалих матчів
Вишняк: «Беру на себе повну відповідальність за те, що відбувається»
Головний тренер Колоса з Ковалівки Ярослав Вишняк відповів на запитання після матчу своєї команди з Поліссям (0:1) у 24-му турі УПЛ.

Враження від гри позитивні. Від того, що створили моменти – я думаю достатньо, щоб не програти, як мінімум. Але, звичайно, результат і пропущений м'яч – це повний негатив. Я вважаю, що команда сьогодні зробила все, що могла, за що їй дуже вдячний.

Знову ж таки якщо за грою, то вона давалася. В принципі, ми її не мали, на мій погляд, програвати. Але ми її програли, за що беру повну відповідальність на себе, бо затягується ця смуга.

Начебто я не бачу у хлопців байдужості або те, що вони опускають руки, але багато таких хворобливих поразок, які дуже складно переживати. На останніх хвилинах пропущені ці м'ячі – звичайно, вони б'ють із психології. Аналізувати це, розбиратися також непросто. Таке буває, мабуть, у футболі. Потрібно це переживати. Побачимо, що буде далі.

Однак, на вашу думку, все ж таки справедливий сьогодні результат?

На мою думку, ні.

Наскільки ви задоволені діями вашої команди в атаці та в обороні?

Знову ж таки складно оперативно все це оцінити об'єктивно. Але, на мою думку, в атаці ми створили достатньо моментів, щоб не програти гру, ще раз говорю. Але ми свій гол пропустили як можна бути задоволений, коли ти програв?

Якщо Верес завтра переможе, то від зони перехідних матчів Колос відділятиме 3 очки. Як вважаєте, питання вильоту актуальне зараз для Колоса?

Я сподіваюся, що ми набиратимемо очки. Але, звичайно, велика щільність у турнірній таблиці, і все може бути. На жаль, ми опинилися у такій ситуації непростій. Але треба боротися, іншого шляху нема. Є виклики – штучно створені у цьому випадку. Це спричинило такий результат. Є різні причини, але в жодному разі не можна опускати руки.

Ситуацію із пропущеним голом як прокоментуєте? Адже там Бондаренко був за межами поля, навіть вів суперечку з рефері.

Я бачив просто з тренерської лави це все. Можливо, я помилявся, але мені теж здалося, що Бондаренка можна було запустити у гру. Тому що м'яч уже ввели, вже пішов розіграш. Зараз я бачу повтор: нам забили гол, і це не за одну чи дві секунди. Тобто минуло достатньо часу, щоб його можна було запустити у гру.

За моєю інформацією, керівництво дало 2 матчі на виправлення ситуації. Чи це правда?

Давайте ці розмови залишаться між нами. Єдине, що я беру повну відповідальність за те, що відбувається, за той результат, який є. Ще раз говорю: на мені відповідальність. Тому я чудово це розумію», – сказав Вишняк.
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця