Сьогодні 14

Яремчук: « Для мене справа не в кількості голів »

Українець в матчі з « Мехеленом » забив свій 21-й м'яч за « Гент » в сезоні
Роман Яремчук / Фото - Гент

Нападаючий « Гента » Роман Яремчук прокоментував прес-службі клубу нічию в матчі першого туру плей-офф чемпіонату Бельгії проти « Мехелена » ( 2: 2 ). Українець відзначився забитим м'ячем.

Шанс Таріка Тіссудалі міг вплинути на результат? Вірно, але зараз ми не повинні акцентувати увагу на Таріке. Я б віддав передачу ще раз, якби потрапив в таку ж ситуацію. Він був в хорошому положенні. Хотів би я забити? Ні, для мене справа не в кількості голів. На 100% впевнений, що знову поділюся м'ячем.

Був дійсно слабкий перший тайм. Не варто витрачати на це багато слів. Другий тайм вийшов гостріше, перспективніше і небезпечніше. Наше завдання підключатися до атак принесла плоди незабаром після перерви. Це додало команді впевненості, так що гол пішов не набагато пізніше.

Все було в наших руках для збереження перемоги будинку, але в футболі нічого не можна гарантувати. Це стало точкою. Але це не означає, що ми не розчаровані таким результатом будинку.

Чи буде матч з « Стандард » – вирішальним? Весь сезон був « все або нічого ». Наступна гра завжди найважливіша для футболіста. Так було весь сезон. Зараз нічого не змінилося. Ми не дозволимо собі повісити голову. У наступній грі ми знову підемо за перемогою. Цей результат не змінює нашого отношенія.

Результативною передачею в цій грі відзначився ще один українець роман Безус.