Яремчук: « Важко сказати, чому так часто граємо внічию »

У команди 5 нічийних результатів в п'яти матчах відбору на ЧС-2022
07 вересня 2021р. 13:36
Рома Яремчук / фото - УАФ

Нападаючий « Бенфіки » і збірної України Роман Яремчук прокоментував результати національної команди в кваліфікації на мундіаль в Катарі.

Вас зачарували на нічиї в відборі ЧС-2022?

« Важко сказати, так виходить. Це футбол. Це не програш, але якби ми двічі не втратили окуляри з Казахстаном, з Фінляндією не пропустили на 89-й хвилині, то були б зараз на 1-му місці. Але ми втратили окуляри і на 3-му місці. Знаходимося в підвішеному стані – вийде у нас вийти на ЧС чи ні. Все в наших руках.

У Казахстані я вперше забив за збірну далеким ударом. Був прекрасний пас від Олександра Караваєва – на глотку. Просто прийняв таке рішення. Йшла друга хвилина матчу – можна було ризикувати і пробити по воротах. Чому ні? Треба було приймати швидке рішення, вийшов хороший гол ».

У матчі з Францією ти віддав гольову передачу з правого флангу. Ти зміщувався туди за новою системою?

« Не можу сказати, що це нова система. Вийшла така контратака, я прострілював на Циганкова, м'яч від Віктора зрикошетив, а Шапаренко забив прекрасний дебютний гол ».

А могли перемогти Францію?

« Ні. Я вважаю, що це був матч, в якому ми не заслужили програти. Цей гол Франції був якимось непотрібним, некрасивим. Але вони потрапили в штангу в другому таймі, в першій половині Марсьяль не реалізував вихід 1 на 1. 1: 1 – закономірний результат.

Я давно знаю Петракова і його вимоги. Виконую те, що він від мене вимагає. А як буде далі... Ми провели тільки 2 матчі. Ми повинні добувати результат і вийти на ЧС. Я буду робити все можливе, щоб допомогти йому. Сподіваюся, і він буде допомагати, щоб я забив якомога більше голів ».

Вивчив вже португальські слова.

« Ні ».

Знаєш, як буде « Добрий день »?

« Bom dia.

Після приїзду зі збірної у мене повинен з'явитися вчитель. У Португалії живе дуже багато українців, відразу відчув їх підтримку – багато людей почали писати мені. Писали, якщо мені щось потрібно, будь-який каприз – варто тільки сказати.

Я поки що живу в готелі. Це час було дуже важким. Процес адаптації він такий. Так було і в Бельгії. Але у мене є досвід адаптації в Бельгії. Потрібно робити те ж, що я робив там. Тоді прийде результат. В іншому все прекрасно, дуже добре ставлення до мене ».

У кваліфікації до ЧС-2022 у Яремчука 2 забитих м'яча в п'яти матчах.

У своїй групі збірна України йде на третьому місці, поступаючись Франції та Фінляндії. Попереду у підопічних Петракова ще три гри – одна з фіннами і дві з боснійцями.

Нагадаємо, хавбек збірної України – в топ-3 кращих гравців п'ятого туру відбору ЧС-2022.

Джерело: vZbirna Павло Харченко