Вчора 8
Сьогодні 26
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Яремчук: «Я не хочу бути популістом»

Українець тяжко переживає ситуації у рідній країні
Яремчук: «Я не хочу бути популістом»
Фото: Getty Images

Нападник бельгійського Брюгге в збірна України Роман Яремчук висловився про війну нашій країні.

«Спочатку це був справжній шок. Є гравці, які навіть втратили членів сім'ї через війну. Це також вплинуло на продуктивність. Я грав за Бенфіку, коли почалася війна. Я тоді сильно схуд. Тому що я просто не міг спати більше.

Я цілодобово розмовляв телефоном, дивився, куди прямують війська, куди б'ють ракети, хотів знати, де моя сім'я. Я хотів знати, де вони живуть, як справи у моєму будинку у Києві.

Десь вчишся це приймати. Життя продовжується. Сьогодні я можу забути про це, поки перебуваю на полі, хоча я, звичайно, продовжую щодня стежити за новинами. Моя родина досі мешкає у Львові.

Там теж є проблеми, але безпечніші, ніж у Києві, Харкові чи Одесі. Вони не хочуть їхати з України. Вони залишаються там, де їхній будинок».

Чи готовий взяти зброю до рук для того, щоб захистити Україну? Легко таке казати, але я не хочу бути популістом. Я цього не знаю. Що станеться? Ніхто не знає. Минуло майже три роки, як я був в Україні. Раніше я міг сісти на літак у вихідний день. Тепер це надто складно. Треба летіти до Польщі, сісти на автобус», – наводить слова Романа бельгійське видання Nieuwsblad.

28-річний Яремчук дебютував за збірну України у 2018 році та провів у її складі 49 матчів, у яких забив 14 м'ячів та зробив вісім результативних передач.

Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця