Завтра 16

Йовічевіч назвав найкоротший для «Дніпра-1» шлях в єврокубки

Спеціаліст зазначив, що це - мрія будь-якої команди
Ігор Йовічевіч / фото - СК Дніпро-1

Головний тренер «Дніпра-1» Ігор Йовічевіч прокоментував перемогу в матчі 1/8 фіналу Кубка України проти ЛНЗ (2: 0). Спеціаліст назвав турнір «найкоротшим шляхом до Європи». Слова хорвата передає прес-служба клубу.

Немає маленьких перемог і маленьких суперників. Це зовсім інше змагання, ніж чемпіонат - тут не маєш права на помилку. І це найкоротший шлях до Європи, до здійснення мрії команди. Виконали завдання, яку ставили перед собою - вийти в чвертьфінал і чекати жеребкування в п'ятницю.

Що стосується самої гри, то завжди хочеться в кожному матчі зіграти ще краще, домінувати ще більше. Можу сказати, що зіграли сьогодні з цікавим суперником. ЛНЗ сьогодні вразив. Думаю, це команда рівня мінімум Першої ліги, а не Другий. Думаю, у команди хороша перспектива, хороший тренер.

Вони мають малюнок, намагалися грати, а не ставити автобус, щоб ми мучилися. Вони хотіли виходити з-під нашого пресингу і проявили себе. В цілому, заслужена перемога.

Ми могли забити ще, щоб було спокійніше. Хотіли дати відпочити гравцям, які провели багато хвилин на ногах. І після такої гри проти «Ворскли», коли емоції були спустошені, хотіли поміняти і використовувати енергію футболістів, які вийшли сьогодні.

Для мене це команда. Для виконання великих цілей саме вона потрібна. 11 футболістів зіграють 2 - 3 матчі, виграють, але виконати цілі, які ставить клуб, без команди неможливо. Ще раз спасибі команді за подарунок. Тепер треба відпочити і в гарному настрої поїхати в Одесу битися за максимум очок.

Раніше думкою з приводу вильоту своєї команди з кубка поділився головний тренер ЛНЗ Юрій Бакалов.