Сьогодні 4

Йовічевіч: « Обожнюю свою команду! Двічі відігратися в меншості – неймовірні зусилля і хоробрість »

Форвард « Дніпра-1 » Довбик двічі забив в меншості
Ігор Йовічевіч / Фото: scdnipro1.com.ua

Головний тренер « Дніпра-1 » Ігор Йовічевіч в інтерв'ю прес-службі клубу підвів підсумки стартового туру УПЛ проти « Ворскли » (2: 2):

Думаю, що результат закономірний. Ми двічі відігралися в меншості – не знаю, коли таке тут траплялося востаннє. Це доказ характеру команди і можу тільки привітати її за ці зусилля, за хоробрість. Так пресингувати в меншості! Я просто кайфував!

Вірив до кінця в перемогу, і шкода, що не забив Назаренко. Але, в той же час, і Паст нас виручив. Тому, загалом, закономірний результат у важкому матчі. « Ворскла » показала, що є єврокомандою, і якщо ми прагнемо до того місця, повинні приїжджати сюди з авторитетом і перемагати з хоробрістю і сміливістю.

У перші 25 – 30 хвилин ми відчували незіграність, хвилювання першого матчу. Але потім вирівняли гру, взяли м'яч під контроль. У другому таймі і гол, і видалення змусили бути нас ще хоробріший. Взяли матч під контроль: контролювали і простір без м'яча, і скористалися своїми моментами.

Обожнюю цю команду! Знаю, що будемо рости. Не будемо остаточних висновків після першого матчу. Це марафон. І золоте очко, яке ми прийняли сьогодні, може бути на зразок перемоги, якщо здолаємо в наступному турі « Чорноморець ».

Не знаю, що постійно відбувається в матчах з « Ворсклой ». У минулому чемпіонаті ми також грали тут в меншості. Повинен пролити кров, щоб претендувати на перемогу. Там поза грою, там сумнівна ситуація. Моя реакція як тренера значить, що я не камінь. Футбол – це гра емоцій. Вони визнали ситуацію, але видалили мене. Нічого, йдемо далі. Я теж повинен зробити висновки.

Підсумки 1-го туру УПЛ. Оновлений « Шахтар », суддівські помилки в Полтаві і поки без « Динамо ».