Сьогодні 6

Йовічевіч – про 0:5 з «Ромою»: «Перший тайм вийшов здорово»

Незважаючи на сумний результат, хорват знайшов позитивні моменти у грі
Ігор Йовічевіч / Фото - ФК Шахтар

Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч не став сильно критикувати підопічних за розгромну поразку в благодійному матчі проти «Роми» (0:5). Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Важкий матч. Якщо ми дивимось по результату, то це, звичайно, хороший тест для нас. Ми побачили кілька ситуацій, які йдуть нам на користь, а також кілька сегментів, над якими нам треба працювати. Порівняти склади команд на цей момент дуже важко - і за бюджетом, і за рівнем футболістів.

Перший тайм вийшов здорово. 30 хвилин ми дуже вдало виходили з-під пресингу «Роми». У нас виходило те, що ми відпрацьовували на тренуваннях. Думаю, що і «Ромі» було складно знайти Дзаніоло і Дібалу між лініями. Перші пів години Дібалу практично не було видно на полі. Думаю, що пунктуальні помилки визначили матч.

Йти на перерву при 0:1 та при 0:3 - це різні речі. Звичайно, така команда як «Рома» при такій атмосфері на трибунах карає за кожну помилку.

В другому таймі у нас достатньо виходило через комбінації, але не було конкретики у останній третині поля. Для нас це дуже хороший урок, щоб подивитися, де ми є на цей момент, що ми вдало зробили і що не зробили.

«Рома» - фізично потужна команда. Вони вигравали єдиноборства. І вони скоро починають чемпіонат. Це ще один маленький нюанс. Будемо працювати далі. Я вважаю, що матч піде в актив, незважаючи на результат. Результат не виглядає добре, але він не зіпсує мені настрій.

Ми мусимо знати, з ким і де ми грали, при якій атмосфері. Для багатьох футболістів це новий досвід. Особливо перший тайм піде в актив. Але помилки наших футболістів під тиском суперника визначили цей матч.

Мені сподобався вихід з оборони під пресингом. У такій атмосфері і з таким суперником у нас була сміливість виходити з оборони, не боячись помилитися в своїй штрафній. Ми дуже легко доходили до третьої зони. Добре грали з м'ячем і добре звужувались без м'яча, щоб не проходили проникаючі передачі. Так, майстерність має дуже велике значення, і через короткі передачі може доходити до моментів, але ми це контролювали в перші пів години.

В моменті з першим голом можна тільки відзначити майстерність гравців суперника. До того ж у нас не зіграли кілька футболістів: Степаненко, який дуже важливий, для нашої команди, Траоре, який відновлюється, Зубков. Ще є простір для прогресу, але сама ідея, яка була в певних моментах, дозволяє думати, що ми можемо грати проти великих команд.

На цей рік «Рома» - абсолютний фаворит у боротьбі за скудетто. Краще програти зараз, ніж пізніше. Це тільки може нас зробити сильнішими.

Холодний душ для «гірників». Огляд матчу «Рома» – «Шахтар».