23:00
live
Інформаційний марафон
04:35
Баскетбол. Латвійсько-Естонська ліга. Вентспілс - Прометей

Йовічевіч: «Реал» заслужено переміг, але «Шахтар» міг зробити рахунок 2:2»

Тренер – про поразку в ЛЧ
Йовічевіч: «Реал» заслужено переміг, але «Шахтар» міг зробити рахунок 2:2»

Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч прокоментував UEFA поразки від «Реала» (1:2) в 3-му турі Ліги чемпіонів.

«Передбачаю, що серед тих, хто бореться зараз за свободу України, багато уболівальників «Шахтаря». Менше, що ми можемо для них зробити. - це дати привід пишатися собою, показавши свою конкурентоспроможність. Думаю, сьогодні вболівальники « Шахтаря » горді тим, як ми грали і в якійсь мірі вистояли.

Матч у Варшаві на наступному тижні збере багато українських уболівальників. Буде непросто, але ми повинні показати, чого стоїмо. Постараємося перемогти, і знову ключем до успіху буде шалений опір. Поза всякими сумнівами у нас є молоді талановиті гравці, тут ми гідно провели матч, так що можемо і далі дивувати інші команди, як це вже сталося з «Лейпцигом» і «Селтіком».

«Реал» заслужено переміг, міг забити більше, і це ми визнаємо. Але ми грали сміливо, ризикували і, врешті-решт, не просто програли з різницею в один м'яч, а могли зробити рахунок 2:2. Нам необхідно утвердитися в тій думці, що якщо будемо так грати проти найсильніших, то зможемо домогтися більшого в матчах з командами рівнем нижче.

Дя нас це - досвід. Ми губилися при комбінаціях суперників, тому що в цьому їм немає рівних. На самому початку можна було помітити, що мої гравці трохи нервували. Це призводило до того, що ми не могли виконати навіть кілька простих передач, а в грі проти «Реала» це фатально».


«Шахтар» вперше програв за Йовічевіча.

Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: