06:50
THE FOOTBALL REVIEW
06:50
Спідвей. Гран-прі. Етап 6. Кардіфф

Йовічевіч: «У «Шахтаря» наймолодша команда в УПЛ»

Тренер прокоментував перспективи «гірників» в наступному сезоні
Йовічевіч: «У «Шахтаря» наймолодша команда в УПЛ»
Ігор Йовічевіч / Фото: ФК Шахтар

Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч прокоментував перспективи «гірників» в наступному сезоні.

«Шахтар», щоб грати в УПЛ і в Лізі чемпіонів, повинен мати внутрішню конкуренцію – два рівноцінних футболіста на кожну позицію. Це дає тренеру варіативність у виборі схем і підготовці до матчів. Самі знаєте, що календар до 5 листопада буде дуже насиченим. Коли почнеться чемпіонат, ми будемо грати по три матчі на тиждень – субота, вівторок, п'ятниця. Так що повинно бути два рівноцінних склади.

Зараз аналітичний зал – це те місце, де ми проводимо найбільше часу. Робимо аналіз матчів і самих футболістів. Даємо їм інформацію, щоб вони відчули – ми хочемо прогресувати разом з ними і вони через наших вимог можуть стати ще краще. Футбол складається з мікродеталей: як зайняти позицію, як зіграти на випередження, як знайти простір. Маленькі дрібниці можуть зробити нас кращими, тому що зараз ми поступаємося в зрілості. Думаю, що за віком у нас наймолодша команда в УПЛ.

А якщо тобі не вистачає потужності, ти повинен бути розумним, щоб зайняти позицію і мати більше простору. А коли у тебе більше простору, ти отримуєш більше часу на роздуми, і тому м'яч може рухатися краще. Так що ми працюємо в цьому напрямку. І проводимо селекцію футболістів, які можуть виконати завдання, які я ставлю перед ними».

Раніше Йовічевіч заявив, що в «Шахтарі» зараз всі говорять українською мовою.

Джерело: Tribuna Петро Приходько
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: