Сьогодні 0

Юрій Вернидуб: «Зіграти так з чемпіоном – це позитив»

Криворізький Кривбас дав бій Шахтареві
Головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб прокоментував матч з Шахтарем (3:3).

Знаєте, гойдалки. Пропущені голи – шкода. Третій – самі привезли, перші два – Шахтар добре розіграв. Ми теж забили непогані м'ячі.

У другому таймі знову пішли вперед, потім вилучення у нас і у «Шахтаря». Думаю, закономірний результат 3:3. Мені сподобалося гра, думаю, уболівальникам теж. Треба готуватися до Оболоні і забувати її.

Коли пропускаєш протягом 18 хвилин два, то я вдячний хлопцям, що вони змогли встати з колін і далі грати, тримати цей удар. Забили хороший м'яч. Потім знову помилилися – мені здавалося, що все, 3:1. Але одразу ж через 2 хвилини провели непогану атаку – Дібанго віддав, Кожушко замкнув. Повернулися в гру.

У другому таймі моменти були і у «Шахтаря», і у нас. По очку взяли – і Слава Богу.

Хлопці мужніють, з'являється стрижень, я дуже задоволений. Будемо працювати і робити крок вперед – хочеться робити це від гри до гри, це головне. Всі непогано виглядали. Хотіли перемогти, але сталося так, що зіграли внічию – але це позитив, так зіграли з чемпіоном.